У склопу обележавања Дана Грађевинске техничке школе „Неимар“ промовисан је први број школског часописа „Глас Неимара“, у ком из угла ученика-новинара можете сазнати о дешавањима у овој образовно-васпитној установи.

Четрнаест страна првог броја „Гласа Неимара“ посвећене су обележавању Дана школе, успесима наших ученика на школским такмичењима, али и напорима који се улажу у побољшавању услова за рад у нашој школи.

У овом броју можете прочитати и победнички рад на литерарном конкурсу „Од колевке па до гроба – најлепше је ђачког доба“ који је написала Биљана Стевановић, ученица четвртог разреда (Ат4), али и уживати у прелепом цртежу Катарине Марковић, који је проглашен за најлепши на ликовном конкурсу поводом Дана школе.

Ексклузивно, ученици-новинари наше школе обавили су и интервју са директором Сретеном Васићем. Разговарали су о искуствима, изазовима и предностима директорске функције, као и ономе што нашу школу очекује у наредном периоду.

Школски часопис „Глас неимара“ можете преузети ОВДЕ (PDF)

Надамо се да ће Вам се свидети!

Тим за израду школског часописа
„Глас Неимара“