Међу бројним средњим школама и факултетима, које су се представиле на традиционалном Сајму образовања, запажен наступ имала је и Грађевинска техничка школа „Неимар“ из Ниша, на чијем штанду су сви заинтересовани могли да се упознају са наставним програмима које школа пружа.

Манифестација под називом „Сајам образовања“ коју је организовала Гимназија „9. мај“, заједно са Академијом техничко-васпитачких струковних студија, одржала се 14. октобра 2022. године, од 11 до 15 часова у дворишту Грађевинске школе „Неимар“ и АТВСС Ниш.

Идеја ове манифестације је да средње школе и факултети из Ниша, заједно са средњошколцима, на најбољи могући начин представе своје установе и студијске програме, чиме би се будућим матурантима омогућио што већи и бољи извор информација и лакши избор за наставак школовања.

Била нам је част да својим присуством подржимо ову манифестацију.