Ученик Грађевинске техничке школе „Неимар“ је практично одбранио титулу, јер је поновио успех из претходне године.

ЕМИЛ МИШИЋ, ученик одељења А4 Грађевинске техничке школе „Неимар“ наставља са запаженим резултатима на математичким такмичењима.

Још једном нас је обрадовао освајањем првог места на Општинском такмичењу у категорији 4Б, одржаном прошлог викенда у Гимназији „Светозар Марковић“. Он је освојио максималних 100 поена и прву награду.

Надамо се да ће овај изванредни резултат додатно мотивисати и остале ученике да успешно репрезентују школу на такмичењима који следе, а самом Емилу бити подстрек да са оваквим резултатима настави и у наредном периоду.

Све похвале и његовој наставници математике, Марини Пипи, која са њим ради четири године.