Ученици ГТШ Неимар освојили сребро на Школском првенству Града Ниша у стоном тенису.

Предвођени наставницом физичког васпитања Јасмином Радоњић, ученици одељења ГД4 – Данило Стошић, Андрија Жикић и Лука Милићевић у екипном пласману освојили су сребрну медаљу у конкуренцији нишких средњошколаца.

– „Момци наше школе су се заслужено нашли на победничком постољу. Мало је недостајало и за победнички пехар, али и ове сребрне медаље сијају златним сјајем“ – похвалила је своје ученике наставница Јасмина Радоњић.

– „Ово није само наш успех, ово је успех и наших наставника, као и целе школе. Није било лако, сви противници су били квалитетни, али смо успели да се на крају нађемо на победничком постољу “ – блистао је од среће члан екипе Андрија Жикић.