Не купују се на трафици, али јесу новине! Ваше омиљене. Новине које описују дешавања у Вашој и нашој школи.

У другом броју Вашег и нашег часописа, описаћемо Вам како стасава прва генерација ученика која ће кроз дуално обазовање добити професионално знање и препоручити се у наредном периоду за радна места у ЈКП “NAISSUS” из Ниша.

Угостили смо екипу престижног телевизијског канала „Euro News” током посете ученицима који учествују у пројекту „Путевима помирења“.

Наши ученици су пригодном изложбом обележили Дан заштите животиња, учествовали су на Сајму образовања, освојили медаље на такмичењима у стоном тенису и стрељаштву, а пропратили смо и помрачење Сунца са зидина нишке Тврђаве…

И на крају, октобарско-новембарски двоброј закључујемо задатком ученице Емине Пеливановић (Ат22) у коме она размишља о људским манама кроз књижевне ликове.

Школски часопис „Глас неимара“ можете преузети ОВДЕ (PDF)

Надамо се да ће Вам се свидети!

Тим за израду школског часописа
„Глас Неимара“