Не купују се на трафици, али јесу новине! Ваше омиљене. Новине које описују дешавања у Вашој и нашој школи.

Поштовани читаоци,

Месец мај је  и ове године  традиционално везан за ђачке екскурзије и у знаку је матурских забава и плеса. Наравно, наши матуранти су  мислима били и у завршним испитима и матурском испиту.

Зато је ђачка редакција нашег листа одлучила да овај закључни број буде испуњен вестима о овим догађајима.  Школа је , такође, заједно са осталим школама у Србији, учествовала у обележавању недеље заједништва.

Нисмо заборавили на рад, па ћете моћи да у овом броју пронађете  информације о  такмичењу и успесима у Крагујевцу, континуираној промоцији школе, раду ђачке задруге, али и о томе који су се све значајни датуми обележили у месецу у коме се већ жељено одбројавају дани до завршетка школске године.

Месец мај је протекао брзо и наши ученици завршавају полако своје школске обавезе.

Школски часопис „Глас Неимара“ можете преузети ОВДЕ (ПДФ).

Надамо се да ће Вам се свидети!

Тим за израду школског часописа
„Глас Неимара“